Porada prawna z gwarantowaną ceną 39 zł!OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Pacta sunt servanda

Kancelaria prawno-finansowa Sudlex świadczy specjalistyczne usługi dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasze usługi wyróżniają się na rynku nie tylko ceną, ale również elastycznością.


Przedsiębiorcom oferujemy pomoc zarówno na etapie tworzenia firmy, jak i na etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Doradzamy jaką formę prowadzenia działalności wybrać, przygotowujemy dokumenty potrzebne do założenia działalności, sporządzamy projekty umów oraz statutów spółek. Rozwiązujemy kwestie związane z zatrudnianiem pracowników, a także problemy wynikające z prowadzenia nieuczciwej konkurencji.


Oferta Kancelarii Sudlex z zakresu obsługi przedsiębiorców jest w pełni dostosowana do wymagań obecnego rynku usług prawnych, dlatego też umożliwiamy przedsiębiorcy wybór sposobu rozliczania się.


Przewidujemy 3 formy rozliczenia:

 • 1. ROZLICZENIE ZLECENIOWE
 • Płacisz tylko za te usługi, które zostały dla Ciebie w rzeczywistości wykonane. W celu optymalizacji kosztów przygotowaliśmy Standard porady prawnej dla przedsiębiorcy z gwarantowaną ceną 39 złotych! Korzystaj z naszych usług tradycyjnie lub w formie Kancelarii on-line, gdzie chcesz, kiedy chcesz oraz w jakim zakresie potrzebujesz.

 • 2. ROZLICZENIE GODZINOWE
 • Płacisz jedynie za czas poświęcony na pracę dla Ciebie. Indywidualnie przydzielony dla przedsiębiorcy prawnik, wykonuje wyznaczone zadania w cenie 39 złotych /h. Zawsze jesteśmy dla Ciebie dostępni w formie tradycyjnej, telefonicznie lub poprzez Kancelarię on-line.

 • 3. ROZLICZENIE ABONAMENTOWE
 • płacisz jedynie określoną stawkę miesięczną i korzystasz z naszej pomocy bez ograniczeń. Doskonała dla przedsiębiorców stale korzystających z usług naszej Kancelarii i zoptymalizowana pod względem kosztów. W ramach rozliczenia abonamentowego przygotowaliśmy dla przedsiębiorców 3 pakiety:

  a. STANDARD – 99 zł / miesięcznie
  b. PREMIUM - 499 zł / miesięcznie
  c. ALL INCLUSIVE – 999 zł / miesięcznie

  Abonament Standard – umożliwia przedsiębiorcy w każdym miesiącu na skorzystanie z 3 porad prawnych oraz z jednego pisma procesowego lub dokumentu stworzonego przez naszą Kancelarię. Okres umowny wynosi od 6 do 12 miesięcy i jest dostosowywany do wymagań przedsiębiorcy.

  Abonament Premium – umożliwia przedsiębiorcy w każdym miesiącu na skorzystanie z nieograniczonej liczby porad prawnych oraz z 2 pism procesowych lub dokumentów stworzonych przez naszą Kancelarię. Okres ważności umowy wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest dostosowywany do wymagań przedsiębiorcy. W ramach abonamentu premium niewykorzystane pisma procesowe lub dokumenty przechodzą na następny miesiąc rozliczeniowy.

  Abonament ALL INCLUSIVE – przedsiębiorca otrzymuje indywidualnego prawnika oraz możliwość skorzystania z nieograniczonej liczby porad prawnych. W ramach abonamentu ALL INCLUSIVE przedsiębiorca otrzymuje do 10 pism procesowych lub dokumentów w miesiącu stworzonych przez naszą Kancelarię. Okres ważności umowy wynosi od 6 do 24 miesięcy i jest dostosowywany do wymagań przedsiębiorcy. Niewykorzystane pisma procesowe lub dokumenty przechodzą na następny miesiąc rozliczeniowy.

  Istnienie możliwość indywidualnych negocjacji i dostosowania abonamentu specjalnie dla danego przedsiębiorcy. W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nasza Kancelarią

  Kontakt telefoniczny do kancelarii:
  884-306-222 (Miechów)