Porada prawna z gwarantowaną ceną 39 zł!OBSŁUGA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ignorantia iuris nocet, ignorantia facti non nocet

Klienci indywidualni mogą skorzystać z porad prawnych udzielanych osobiście lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Wstępna ocena prawna sprawy jest bezpłatna. Jeżeli wahają się Państwo, czy podjąć działania w jakiejś sprawie, można nie ponosząc żadnych kosztów dopytać o to naszych specjalistów.

Porady prawne są udzielane w formie pisemnej i mają gwarantowaną cenę 39zł. Do każdego Klienta podchodzimy z zaangażowaniem i dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam sprawy zakończyły się pomyślnie. Zależy nam, aby Klienci wychodząc od nas byli jak najlepiej poinformowani o swojej aktualnej sytuacji prawnej oraz o ewentualnych czynnościach, jakich powinni dokonać. Staramy się, aby osoby przychodzące do nas obdarzyły nas zaufaniem, dlatego też zachowujemy pełną dyskrecję oraz dbamy o wysoką jakość oferowanych usług.


Oprócz doradztwa prawnego sporządzamy dla Klientów wszelkie pisma procesowe i urzędowe. Koszt pisma zależy przede wszystkim od nakładu pracy i jest ustalany po konsultacji z Klientem.

Kontakt telefoniczny do kancelarii:
884-306-222 (Miechów)