Porada prawna z gwarantowaną ceną 39 zł!Mediacja

Mediacja -metoda rozwiązywania sporów, w której osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego porozumienia.
Proces ten ma charakter dobrowolny, poufny i nieformalny. Jest najtańszym sposobem rozwiązywania sporów i najlepszą alternatywą dla procesów sądowych. Dlaczego mediacja:

  • Koszty - Mediacja to koszt tylko 1% wartości przedmiotu sporu, natomiast proces sądowy to aż 5% oraz oczywiście koszty wynajęcia prawnika. Rachunek jest prosty!
  • Czas - Postępowanie mediacyjne może trwać godzinę i rozwiązać spór, który drogą sądową może być toczony latami.
  • Formalności - Postępowanie mediacyjne jest pozbawione formalności. Potrzebny jest tylko dowód osobisty i dobra wola. Postępowanie sądowe to biurokracja oparta o w pełni sformalizowane czynności procesowe!
  • Władza - To Ty decydujesz o wyniku mediacji i o tym czy on Ci się podoba. W sądzie jesteś tylko stroną i to sąd decyduje o Twojej wygranej lub przegranej!

  • W POSTEPOWANIU MEDIACYJNYM nie ma przegranych!

    W Kancelarii Prawno-Finansowej Sudlex przeprowadzamy profesjonalne mediacje pod okiem zawodowego mediatora sądowego. Zachęcamy do kontaktu i umówienia spotkania z mediatorem w naszej Kancelarii.