Porada prawna z gwarantowaną ceną 39 zł!PORADY PRAWNE ONLINE

Hominum causa omne ius constitutum sit

Kancelaria Sudlex tworzy nowy standard w poradach prawnych on-line. Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy sieć społecznościową, która umożliwia w każdej chwili kontakt z prawnikiem w sposób wygodny dla Klienta. Jako pierwsza Kancelaria prawna stworzyliśmy sieć opartą o oficjalny profil na facebooku, google+, Tumblr, allegro.pl oraz stronę internetową sudlex.pl. Dzięki temu każdy z Państwa może uczestniczyć w życiu naszej Kancelarii i rozwiązywać swoje problemy prawne bez potrzeby wychodzenia z domu.

Kancelaria on-line daje Państwu możliwość skorzystania ze wszystkich naszych usług bez konieczności fatygowania się do placówek Sudlexu.

Jako pierwsi na rynku prawnym wprowadziliśmy poradę prawną z gwarantowaną ceną 39 złotych, dostępną przy pomocy serwisu allegro. Dzięki temu otrzymujecie Państwo znany standard transakcji i przy jego pomocy możecie zakupić poradę prawną, regulamin, dokumentację GIODO czy jakikolwiek inny dokument prawny. Dzięki współpracy Kancelarii Sudlex z serwisem allegro można weryfikować naszą skuteczność i sposób działania przy pomocy systemu komentarzy. Allegro gwarantuje również bezpieczeństwo dokonywania transakcji z naszą Kancelarią.

Jako innowacyjna Kancelaria on-line, udostępniamy możliwość kontaktu z naszymi prawnikami w każdej chwili za pomocą naszej sieci społecznościowej! W łatwy sposób mogą Państwo skontaktować się z własnym prawnikiem, pisząc na facebooku, google+, drogą mailową, telefonicznie lub przez skype.

Przed skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z "Regulaminem świadczenia usług prawniczych drogą elektroniczną w formie porad prawnych On-line przez Kancelarię prawno-finansową Sudlex".

Kontakt telefoniczny do kancelarii:
884-306-222 (Miechów)