Porada prawna z gwarantowaną ceną 39 zł!Porady finansowe

Kancelaria Prawno-Finansowa Sudlex w innowacyjny sposób łączy doradztwo finansowe z doradztwem prawnym.

Dla naszych Klientów, dzięki współpracy z firmą Expander przygotowaliśmy pakiet usług, które mają na celu pomoc w pozyskaniu środków finansowych w bezpieczny sposób, gwarantowany autorytetem Kancelarii prawnej.

W ramach porad finansowych w Kancelarii Prawno-Finansowej Sudlex możecie Państwo skorzystać z 3 pakietów usług:

  • 1. Zakup mieszkania z Kancelarią Sudlex – 99 zł
  • Jest to usługa przeznaczona dla osób, których celem jest nabycie nieruchomości mieszkalnej. Kompleksowa usługa w naszej Kancelarii obejmuje prawną ocenę wszystkich umów z deweloperami, sprzedawcami, pośrednikami nieruchomości oraz analizę i dobór najlepszego kredytu mieszkaniowego z oferty ponad 20 banków w Polsce. Usługa ta gwarantuje dostęp do nieograniczonego doradztwa prawnego związanego z procesem przygotowania, zakupu i finalizacji zakupu nieruchomości.

  • 2. Bezpieczny kredyt z Kancelarią Sudlex – 39 zł
  • To nowa usługa, przygotowana dla osób, które potrzebują uzyskać dodatkowe środki finansowe. W jej ramach oferujemy kompleksowe poradnictwo prawne w zakresie pozyskiwania środków finansowych w formie kredytu, ocenę umowy kredytowej oraz dobór najlepszej oferty na rynku.

  • 3. Środki dla przedsiębiorców z Kancelarią Sudlex – 39 zł
  • Z myślą o przedsiębiorcach wprowadziliśmy usługę doradztwa prawnego z zakresu pozyskiwania środków dla prowadzonej działalności gospodarczej. Usługa ta gwarantuje dobór pod względem prawnym i finansowym najlepszej oferty dla firmy oraz ocenę prawną umów zawieranych z bankami i instytucjami finansowymi.

    Zapytania ws. porad finansowych:

    Zapraszamy do kontaktu: 884-306-222